روشن شدن پوست واژن

خانم ها به صورت غریزی علاقه به خودآرایی و بهبود وضع ظاهری دارند . این میل غریزی به میزان مختلف تا پایان عمر در خانم ها باقی می‌ماند .نکته مهمی که باید مورد توجه قرار داد، رسیدن به زیبایی بخش های پنهان است؛ طبق آمارهای به دست آمده درصد بسیار زیادی از طلاق ها به دلیل ناکام ماندن از رابطه جنسی خوشایند و موفق است. بنابراین لازم است به این بعد از زندگی زناشویی توجه ویژه و خاصی شود . یکی از نکات مهم در بهبودی روابط جنسی وضع ظاهری است از این رو جراحی زیبایی واژن و روش‌هایی که منجر به روشن شدن پوست واژن می‌شوند ، طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. در ادامه راهکارهای موثر و سریع برای سفید شدن ناحیه تناسلی را بررسی می‌کنیم . خانم دکتر نعمت‌اللهی با دانش وسیع خود در خصوص پزشکی تخصصی زنان ، و با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و نوین در این امر آماده ارائه بهترین خدمات درمانی و یاری رسانی به شما عزیزان می باشد. اگر خواستار انجام جراحی زیبایی واژن و اقدامات جانبی همچون سفید شدن پوست واژن هستید ، خدمات استثنایی این متخصص زنان را از دست ندهید.

 

پوست ناحیه تناسلی :

حساس ترین و ظریف ترین بخش از بدن خانم‌ها، ناحیه تناسلی است . پوست این ناحیه به دلیل سبک غلط زندگی، شستشوی مداوم با آب و خشک نکردن، استفاده از لباس زیرهای نامناسب با جنس‌های غیرنخی و روش‌های ناکارآمد رفع موهای زائد موجب تیرگی پوست ناحیه تناسلی می‌شود . و از آنجایی که خانم ها در سنین پایین از مراقبت های شخصی و اصولی غافل می‌مانند ، این تیرگی‌ها بسیار شایع است و دستگاه تناسلی در اکثر افراد تیره تر از باقی نواحی بدن است .

 

روشن شدن واژن با صابون :

برخی از زنان برای روشن شدن پوست واژن از صابون‌های مخصوصی کمک می گیرند که متاسفانه PH   ناحیه تناسلی‌شان به شدت به هم می خورد که در صورت تداوم این کار عواقب جبران ناپذیری فرد را تهدید خواهد کرد .

 

روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر :

اثربخش ترین و سریع ترین راه برای روشن شدن پوست واژن لیزرهای تخصصی و مخصوص هستند که علاوه بر روشن کردن پوست ناحیه تناسلی موجب جوانسازی این ناحیه نیز می شود . سفید کردن واژن با لیزر روشی موقتی نبوده بلکه برای همیشه آثار تیرگی از پوست ناحیه تناسلی حذف می شود . خانم دکتر نعمت اللهی متخصص زنان تهران با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین امکانات و دانش اصولی و تخصصی خود بهترین و رضایتمندانه ترین نتایج را برای مراجعین عزیز به ارمغان می آورد.

مقالات مرتبط
جدیدترین مـقالات آموزشی
بالا