سوالات متداول در مورد جراحی زیبایی واژن

آیا می توان با جراحی های واژن مشکل به ارگاسم نرسیدن را برطرف نمود ؟

بسیار از مشکلات واژن را می‌توان با جراحی زیبایی واژن برطرف نمود، یکی از مشکلات واژن به ارگاسم نرسیدن است که با انجام جراحی زیبایی پرینورافی می‌توان این مشکل را رفع نمود .

با استفاده از جراحی پرینورافی می توان علاوه بر برجسته سازی لابیاها و رفع تیرگی دستگاه تناسلی پرداخت ، هم چنین می‌توان چین های لابیاها را برطرف نمود .

 

جوانسازی ناحیه تناسلی چگونه است ؟

برای جوانسازی ناحیه تناسلی جراحی‌های متفاوتی نظیر عمل پرینورافی ، تزریق چربی به ناحیه تناسلی و لابیاپلاستی و…وجود دارد و متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان با جدیدترین تکنیک‌های جراحی زیبایی روز دنیا این جراحی ها را انجام می‌دهند .

 

آیا انجام جراحی زیبایی واژن ایمن می باشد ؟

بله – به دلیل اینکه روش‌های درمانی جراحی زیبایی واژن غیر تهاجمی و کم تهاجمی است ، موثرترین روش‌های درمانی و ایمن  باشند .

 

آیا پس از جراحی های زیبایی واژن نیاز به استراحت است ؟

بیماران پس از گذشت مدت زمان کوتاهی می‌توانند تمامی فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند، اما به بیماران عزیز توصیه می‌شود پس از گذشت مدت زمانی که پزشک متخصص زنان تعیین نموده است به انجام مقاربت جنسی بپردازند .

 

آیا در دوران شیردهی می توان جراحی زیبایی واژن را انجام داد ؟

بله – مادران شیرده می‌توانند به انجام جراحی زیبایی واژن بپردازند، انجام این جراحی برای مادران شیرده هیچ منعی ندارد .

 

چند روز پس از بارداری می توان تنگی واژن را انجام داد ؟

پس از گذشت سه ماه بعد از بدون نگرانی و استرسی می توان بعد از بارداری تنگ کردن واژن را انجام داد .

 

آیا برای درد در زمان نزدیکی جنسی درمانی وجود دارد ؟

بله – درد در زمان نزدیکی جنسی ممکن است به دلیل تنگ بودن دهانه رحم و … باشد که با استفاده از جراحی های زیبایی واژن می‌توان به درمان این مشکل پرداخته شود ، دلایل مختلفی جهت درد در زمان مقاربت جنسی وجود دارد که با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا  می‌توان به درمان آنها پرداخته شود .

مطلب پیشنهادی وب سایت دکتر لیلا نعمت اللهی: مقاربت جنسی دردناک

 

علت گشاد شدن واژن و راه درمان آن چیست ؟

گشاد شدن واژن به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد نظیر ژنتیک و ارثی، زایمان طبیعی ،کاهش وزن زیاد، بالا رفتن سن و عوامل دیگر که جهت درمان این مشکل می‌توان از روش‌های نظیر تنگ کردن واژن با نخ، لیفت واژن ،لیزر استفاده کرد.

 

آیا جراحی زیبایی واژن تداخلی با سایر مصرف داروها و یا سایر درمان ها دارد ؟

خیر- پس از جراحی زیبایی واژینال مصرف داروها و یا سایر روش های درمانی مرتبط با دستگاه تناسلی  یا غیر مرتبط با دستگاه تناسلی تداخلی با یکدیگر ندارند .

 

جراحی‌های زیبایی با خونریزی و درد همراه است ؟

خیر – روش‌ها و تکنیک‌های جراحی زیبایی واژن که جدیدا ارائه شده است، بدون هیچ گونه درد و خونریزی می‌باشد ، زمانی که شخص به انجام جراحی می‌باشد هیچ گونه درد و خونریزی را احساس نمی‌کند .

البته در برخی از موارد بیمار به دلیل وارد شدن جسم خارجی به ناحیه تناسلی ممکن است دچار استرس شود، که این امر سبب انقباض ماهیچه‌ها می شود در نتیجه ممکن است کمی احساس ناراحتی کند .

 

جراحی های زیبایی را از چه سنی می توان شروع کرد ؟

برای انجام جراحی‌های زیبایی محدودیت سنی وجود ندارد ، اما با توجه به عرف جامعه و تکنیک‌های عمل بهتر است این جراحی‌ها از سن 20 الی 60 سالگی انجام شود .

توجه به این نکته الزامی است که در دوران یائسگی می‌توان عمل زیبایی واژینال را انجام داد و بسیاری از مشکلات یائسگی را با انجام این جراحی‌ها برطرف نمود .

 

میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چه مدت است ؟

عوامل مختلفی نظیر تعداد رابطه جنسی ، نحوه برقراری رابطه جنسی و… در ماندگاری و دوام تنگ کردن واژن تاثیر گذار است اما به شکل میانگین دوسال و در برخی از موارد بیشتر از دو سال این عمل ماندگاری دارد و بانوان گرامی می‌توانند جهت تنگ کردن مجدد واژن پس از دوسال مجددا اقدام نمایند .

 

هزینه جراحی زیبایی واژن :

جراحی زیبای واژن امروزه با استقبال ویژه‌ای روبرو شده است زیرا بسیاری از مشکلات زناشویی را حل کرده است، با استفاده از لیزر و یا سایر روش‌ها می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اندام تناسلی زیبایی دست یافت .

 

مطلب پیشنهادی وب سایت دکتر لیلا نعمت اللهی: برخی از مشکلات جنسی در روابط زناشویی

 

جراحی زیبایی واژن به منظور جوانسازی واژن و برطرف ساختن مشکلات واژن نظیر گشادی واژن انجام می‌شود .

اغلب اشخاص هزینه جراحی زیبایی واژن را سوال می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که هزینه مشخصی را نمی‌توان برای جراحی زیبایی واژن بیان کرد به دلیل اینکه روش‌های جراحی زیبایی گوناگون بوده و با توجه به نیاز هر شخص روش جراحی متفاوت است ، از سوی دیگر هزینه جراحی زیبایی واژن به دلیل اینکه مانند سایر جراحی‌های زیبایی شامل بیمه نمی‌باشد، به شکل آزاد محاسبه می‌شود .

 

مقالات مرتبط
جدیدترین مـقالات آموزشی
بالا